Представництво інтересів держави в суді - 2016 рік


Протягом 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області повністю забезпечувалось представництво інтересів Міністерства юстиції України, Кабінету Міністрів України та Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Так, по представництву інтересів Кабінету Міністрів України працівниками сектору забезпечено представництво по 15 справах.

По представництву інтересів Міністерства юстиції України забезпечено представництво 45 справах. 

Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області по 20 справах.

Територіальних структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції по 87 справах.

Також сектором здійснювався постійний моніторинг судових справ де відповідачами по справі були Головне територіальне управління юстиції та його структурні підрозділи.

Протягом 2016 року до судів було подано:

- 15 позовних заяв про стягнення коштів. За результатами розгляду яких судами було прийнято рішення про задоволення 2 позовних заяв, про відмову у задоволенні позовних вимог по 9 справах, решта справ перебувають на розгляді.

- 27 скарг про визнання протиправною бездіяльність. За результатами розгляду яких судами було прийнято рішення про задоволення 4 скарг; про відмову у задоволенні скарг по 16 справах; решта справ перебувають на розгляді.

- 220 скарг на дії (рішення) посадових осіб.

З них:

-на дії посадових осіб реєстраційної служби 64 скарги;

-на дії посадових осіб державної виконавчої служби 156 скарг.

За результатами розгляду судами було прийнято рішення про відмову у задоволенні 142 скарг та про задоволення 59 скарг, з них:

- 16 скарг поданих на дії посадових осіб державної реєстраційної служби;

- 43 скарги на дії посадових осіб державної виконавчої служби.