Організація взаємодії судів та інших органів у цивільних та кримінальних справах із компетентними органами іноземних держав в 2014 році


    У  2014 році на адресу Головного управління юстиції від судів області надійшло  55  доручень про допит та (або) вручення судових документів ( із них 28 опрацьовано), 10 клопотань про визнання та виконання на території іноземних держав рішень українських судів (із них 5 опрацьовано).

Від іноземних судів до головного управління юстиції надійшло 56 доручень про допит та (або) вручення документів (із них 51 опрацьовано), 9 клопотань  про визнання та виконання на території України рішень іноземних судів (із них 7 опрацьовано).

На підставі Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, надавалась допомога громадянину Німеччини та громадянину Греції у повернені дітей з України.

На підставі Конвенції про стягнення аліментів за кордоном, укладеної у м. Нью-Йорк 20 червня 1956 року до Міністерства юстиції України було направлено 2 клопотання про стягнення на утримання дитини з осіб, що постійно проживають на території Ізраїлю та  Німеччини.

  З метою недопущення вказаних порушень протягом поточного року Головним управлінням юстиції було проведено 8 виїзних семінарських занять із суддями та відповідальними працівниками судів Хмельницької області.