Новини

Набір на навчальні курси з отримання знань у сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами та з дійснення діяльності арбітражного керуючого під час провадження справи про банкрутство (неплатоспроможність) та набір на короткостроковий семінар з питань банкрутства та відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами !

Набір на навчальні курси з отримання знань у сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами та з дійснення діяльності арбітражного керуючого під час провадження справи про банкрутство (неплатоспроможність) та набір на  короткостроковий семінар з питань банкрутства та відновлення  платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами !
????Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова запрошує на навчання та підвищення кваліфікації, що відбуватиметься відповідно до навчального плану, розробленого Університетом на підставі наказу Міністерства юстиції України від 13.08.2019 № 2536/5 «Про затвердження Положення про систему підготовки і перепідготовки осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, підвищення кваліфікації та перепідготовки арбітражних керуючих, їх підготовки у справах про банкрутство страхових організацій», та погодженим Департаментом з питань банкрутства Міністерства юстиції.
??Набір на навчальні курси з отримання знань у сфері відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами та здійснення діяльності арбітражного керуючого під час провадження справи про банкрутство (неплатоспроможність) триватиме до 27.10.2022
??Дата проведення: 31.10.2022-02.12.2022
??Вартість навчання : 6300 грн
Перелік документів, що надає особа, яка має намір пройти підготовку:
1??Документ про вищу юридичну або економічну освіту другого (магістерського) рівня та додаток до нього (оригінал та/або нотаріально посвідчена копія).
2??Копія трудової книжки (посвідчення за місцем роботи, для підтвердження стажу роботи за фахом не менше трьох років або одного року на керівних посадах після отримання повної вищої освіти).
3??Дві фотокартки розміром 3*4.
4??Копія паспорта (1,2 сторінки та сторінка про місце реєстрації).
5??Копія реєстраційного номера облікової карти платника податків.
??Особам, які успішно склали підсумковий залік, видається сертифікат про проходження навчальних курсів.
??Набір на короткостроковий семінар з питань банкрутства та відновлення платоспроможності боржників або визнання їх банкрутами триватиме до 11.11.2022.
??Дата проведення 16.11.2022-18.11.2022.
??Вартість навчання 2300 грн
Перелік документів, що надає особа, яка має намір пройти підвищення кваліфікації:
1??Копія паспорта (перша та друга сторінки).
2??Копія свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого.
Особам, які успішно склали підсумковий залік, видається свідоцтво про підвищення кваліфікації.
????Місце проведення занять: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8.
????Контактний телефон: ????(068) 572-21-79 - керівниця відділу підвищення кваліфікації перепідготовки та спеціалізації фахівців з ліцензованих освітніх послуг Юлія ЗІНЧУК