Новини

Проведено навчавння!

Проведено навчавння!
У зв’язку з відновленням надання комплексної послуги «єМалятко», а також проведенням державної реєстрації народження за принципом екстериторіальності під час дії військового стану сьогодні з працівниками ??????????????????відділів державної реєстрації актів цивільного стану Хмельницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) за допомогою конференції на платформі zoom ????проведено навчання щодо:
???? порядку державної реєстрації народження на підставі заяви, поданої батьками через портал Дія,
???? особливостей проведення державної реєстрації народження за принципом екстериторіальності під час дії воєнного стану.
?Звертаємо увагу, що під час дії воєнного стану зареєструвати народження дитини???? можна у будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця народження дитини чи реєстрації місця проживання її батьків, або, зареєструвавшись на порталі Дія в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису, онлайн ???? замовити комплексну послугу «єМалятко».
Щоб замовити комплексну послугу «єМалятко» онлайн, вам будуть потрібні:
???? номер медичного висновку про народження (номер складається з 16-ти латинських літер та цифр та має формат ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ.)/
???? кваліфікований електронний підпис???? (отримати підпис можна у застосунку Дія (Меню - Дія.Підпис), онлайн у Приват24 або офлайн у одному з акредитованих центрів сертифікації ключів. Електронний підпис потрібен, щоб засвідчити, що саме ви подаєте заяву.)
Рішення про державну реєстрацію народження буде ухвалено не пізніше наступного робочого дня?. Повідомлення про успішну реєстрацію чи відмову з’явиться в кабінеті громадянина і буде відправлено на електронну пошту????.
Коли свідоцтво про народження ????буде готово, ви зможете забрати його у відділі державної реєстрації актів цивільного стану.