Новини

Проведено робочу зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, центрів надання адміністративних послуг, районних, Хмельницької обласної державних адміністрацій та працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Вінниччини, Житомирщини та Хмельниччини.

Проведено робочу зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, центрів надання адміністративних послуг, районних,  Хмельницької обласної державних адміністрацій та працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Вінниччини, Житомирщини та Хмельниччини.

Напередодні Дня юриста у місті Хмельницькому Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Хмельницький) за участі начальника Управління у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та проставлення апостилю Мін'юсту Ірини Дубиківської проведено робочу зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, центрів надання адміністративних послуг, районних,  Хмельницької обласної державних адміністрацій та працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Вінниччини, Житомирщини та Хмельниччини.

 

В атмосфері діалогу обговорено питання доступності адміністративних послуг у сфері  державної реєстрації актів цивільного стану жителям територіальних громад, з’ясовано наявність проблемних питань у даній сфері, узгоджено шляхи їх вирішення та налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування. 

 

Також Іриною Дубиківською з працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану проведено семінар-тренінг  з актуальних питань у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, наголошено на важливості командної роботи та взаємодії при реалізації сервісів, вмінні зламувати стереотипи  у роботі та йти в ногу із часом.

 

Учасники заходів мали можливість в неформальній обстановці познайомитися, обговорити теми заходів та налагодити взаємовідносини.

 

Соціальні взаємодії дуже важливі для тих, хто прагне досягти успіху в своїй діяльності!