Новини

Інформація для суб’єктів державної реєстрації!

Інформація для суб’єктів державної реєстрації!

Набрав чинності наказ МЮУ від 01.04.2020 № 1307/5, зареєстрований в МЮУ 02.04.2020 за № 323/34606 (опублікований в Офіційному віснику України № 26 від 03.04.2020), яким внесено зміни до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.

Так, у пункті 1 розділу II Порядку ВИКЛЮЧЕНО положення про те, що документи не можуть подаватися в електронній формі у випадках державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв'язку із зміною керівника юридичної особи, розміру статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) або розміру частки кожного із засновників (учасників), а також інших випадках, передбачених законами.

Також, у новій редакції викладено розділ IV «Особливості проведення державної реєстрації за заявами в електронній формі».

Технічному адміністратору Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань доручено вжити заходів, необхідних для реалізації наказу.