Новини

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації Шепетівщини

Проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації Шепетівщини
17 вересня 2019 року начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Світланою Кадимовою проведено семінар з державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Шепетівської районної державної адміністрації, Шепетівської міської ради, Судилківської, Корчицької, Михайлюцької та Ленковецької сільських рад Шепетівського району.
Під час заходу Світлана Кадимова розповіла державним реєстраторам про зміни у процедурі надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, про підстави державної реєстрації прав на земельні ділянки за державою та територіальною громадою. Також звернула увагу на особливостях проведення державної реєстрації права власності на підставі заяви спадкоємця.
Під час заходу учасники заходу задавали питання, які найчастіше виникають у них під час проведення державної реєстрації, на які отримали обґрунтовані відповіді.