Новини


РЗСуСДР 8 Серпня 2019 р.

Відбулось чергове засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Відбулось чергове засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Сьогодні під головуванням заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Олени Яковюк відбулось засідання комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, на якому була розглянута скарга Степаника Олега Анатолійовича на проведені державним реєстратором комунального підприємства «Реєстраційна служба» Маломощаницької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Касюком В.В. реєстраційні дії щодо СФГ «Романівське».
За результатами розгляду скарги, Комісією прийнято рішення про перенаправлення скарги за належністю до Міністерства юстиції України на підставі частини другої статті 34 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” та пункту 6 Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року №1128. 
 

© Всі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Хмельницький)