Інформація для громадян

Запитуєте - відповідаємо!

Запитуєте - відповідаємо!
До Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) звернувся громадянин Л. з приводу надання роз’яснення щодо плати за надання публічної інформації відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” (інформація станом на 25.01.2022 р.)
 
Відповідь. Відповідно до ст. 21 Закону України “Про доступ до публічної інформації” від 13.01.2011 №2939-VI інформація на запит надається безкоштовно.
 
У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.
 
Розмір фактичних витрат визначається відповідним розпорядником на копіювання та друк в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо розпорядник інформації не встановив розміру плати за копіювання або друк, інформація надається безкоштовно.
 
При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.