Інформація для громадян

Запитуєте - відповідаємо!

Запитуєте - відповідаємо!
До Управління забезпечення примусового виконання рішень у Хмельницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) звернувся громадянин К., за наданням роз’яснень щодо пред’явлення виконавчого листа про зобов’язання Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області здійснити перерахунок та виплату пенсії та виконавчого листа про стягнення судового збору з Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області за рахунок бюджетних асигнувань (інформація станом на 21.07.2021 р.)
 
Відповідь: Згідно пункту 5 розділу I Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої Міністерством юстиції України від 02.04.2012 № 512/5, рішення, за якими боржниками є територіальні органи центральних органів виконавчої влади та їх структурні підрозділи, місцеві суди, міські, районні або селищні ради чи районні державні адміністрації та їх структурні підрозділи, окружні прокуратури, інші територіальні підрозділи органів державної влади та їх посадові особи, є підвідомчі відділу примусового виконання рішень управлінь забезпечення примусового виконання рішень міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України.
 
Отже, виконавчий документ з примусового виконання судового рішення про зобов’язання Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Вам необхідно пред’явити до виконання відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Хмельницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул.. Тернопільська, 13/2.
 
Відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про виконавче провадження» рішення про стягнення коштів з державних органів, державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ виконуються органами, що здійснюють казначейське обслуговування коштів. 
 
Отже, виконавчий документ про стягнення судового збору з Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Вам необхідно пред’явити до виконання Головного Управління Державної казначейської служби у Хмельницькій області за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70.