Інформація для громадян

Запитуєте - відповідаємо!

Запитуєте - відповідаємо!
До Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) звернулась громадянка з приводу отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану (інформація станом на 27.04.2022 р.)
 
Відповідь. Безоплатну правову допомогу у період воєнного стану (дистанційно) Ви маєте право отримати у спосіб:
— зателефонувати за безкоштовним номером системи БПД 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні;
— скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR, або завантажити мобільний застосунок «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE;
— у месенджерах Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html;
— у кабінеті клієнта на сайті системи БПД https://cabinet.legalaid.gov.ua/;
— юридичні консультації можна переглянути на довідково-інформаційній платформі WikiLegalAid, що розміщена за адресою www.wiki.legalaid.gov.ua
 
Крім того, слід зазначити, що безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану можна також отримати офлайн — звернутися до найближчого бюро правової допомоги, незалежно від реєстрації місця проживання. Бюро правової допомоги працюють по всій Україні, за винятком регіонів, де наразі тривають воєнні дії.
 
Працівники системи БПД продовжують забезпечувати роботу консультаційних пунктів доступу до правової допомоги у приміщеннях органів державної влади, місцевого самоврядування, соціального захисту нанесення, відповідних спеціалізованих установ, місцях компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб, у тих регіонах, де не ведуться бойові дії.
 
Ознайомитися із розташуванням, номерами телефонів та актуальною інформацією про режими роботи бюро правової допомоги можна на мапі, яка регулярно оновлюється https://bit.ly/bpd_buro. У той же спосіб можна дізнатися графік роботи консультаційних пунктів (дату та час проведення прийому осіб).
 
Отримати правову допомогу можна, зокрема, у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, який розташований за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000, тел. (0382) 72-01-49, електронна пошта: www.legalaid.gov.ua.